Načítání...

Všechno začíná s naším sušeným masem

Pro kvalitu jakéhokoli produktu hraje jeho historie velmi důležitou roli. Příběh není původem, ale to, co stojí za výrobou tohoto produktu. Vzpomínám si, jak se mnou můj dědeček s otcem cestovali po horách Arménie a hledali neznámé a aromatické byliny, a pak jsme šli dolů z hor na místní trh, kde nás čekal prodejce masa. Když jsem vyrostl, můj otec mi předal všechna tajemství a tradice svého otce, které jsou v naší rodině předávány z generace na generaci.

Rodinná tradice

Výrobou se zabývají již tři generace naší rodiny a známe nejlepší, ale tajnou cestu, sušení masa, se stejnou jedinečnou vůní horských bylin.

Víme, jaká kombinace bylinek a koření je vhodná pro každý typ masa.

Muži naší rodiny vždy kladli na prvním místě kvalitu všeho, co dělají. Ocenili a uchovávali tajemství tohoto řemesla, a pak předali tyto znalosti svým synům.

Tradice mé rodiny byly zachovány v původní podobě, k čemuž jsem byl od mala vedený a vychovávaný. Učili mě, jak si vybrat nejlepší maso, jak vybrat ten nejvhodnější druh sušení pro každý typ masa a které bylinky a koření vytvoří jedinečnou, atraktivní chuť a vůni.

Vagans delicious food
Vagans delicious food

Kvalita na prvním místě

Pro mě je kvalita výrobku, který nabízím lidem, na prvním místě.

Dlouho jsem zde, v České republice, vyvíjel výrobní systém, abych zopakoval přesně tu chuť z dětství. Můj tým spolupracuje s nejlepšími, osvědčenými farmáři a odborníky v jejich oboru v celé České republice. Používáme nejkvalitnější maso a také speciální bylinky z horských vrcholů Arménie. Díky této starodávné tradici sušení masa zachováme chuť, čerstvost a kvalitu po dlouhou dobu. To vše samozřejmě bez konzervačních a umělých přísad.

Je pro mě zásadní nabídnout výrobek takové kvality, aby muži z mé rodiny mohli být pyšní. Nikdy nezapomenu na dodržení všech tradičních postupů, pokračuji ve svých tradicích a vybírám každou složku na základě svých osobních preferencí. Kvalita pro mě a naši společnost je nesmírně důležitá. Toto je naše heslo: Musíte vědět, co jíte!